Специјална понуда

5 Листа
Број на соби: 2 Бањи: 2 Станбена површина: 100 m²

Се издава нов ексклузивен стан Водно во Соравиа Комплексот, со домар и видео надзор, 100м2 со 2спални, 10м2 тераса со југо-истоцен поглед кон Водно,вода на геотермални пумпи, греење на фен којлери,комплетно наместен со нови апарати,гостински тоалет и купатило, laundry room.

 

Број на соби: 2 Бањи: 2 Станбена површина: 100 m²
Број на соби: 4 Бањи: 2 Станбена површина: 135 m²

Се изнајмува луксузен стан во Пржино, приземје, 135м2 со можност за користење на двор со прекрасен поглед на Скопје, комплетно опремена кујна, трпезарија и дневна, со излез на тераса со поглед на цел град, 3 спални, од кои 2 со брачен лежај и 1 работна, купатило и гостински тоалет.Веднаш вселив.
Со станот следува и подземно паркинг место во гаражата.

За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен

Број на соби: 4 Бањи: 2 Станбена површина: 135 m²
Број на соби: 3 Бањи: 2

Се издава нов стан во Црниче,135м2,еден стан на кат, со кујна трпезарија и дневна, комплетно опремен со нов мебел и апарати, 3 спални,2 купатила.Цена по договор.

Број на соби: 3 Бањи: 2
Број на соби: 3 Бањи: 2

Се издава прекрасен стан на Водно, 140м2, кујна трпезарија и голем салон што излегува на тераса со поглед на цело Скопје.Три спални и 2 купатила, 2 кат, цена по договор.

Број на соби: 3 Бањи: 2