Сонце недвижности , најдобар квалитет за вашите пари!

Сонце Недвижности со своето долгогодишно искуство и со својот професионален кадар, работи со странски клиенти и нивните инвестиции во Македонија,како и со домашни клиенти кои имаат специфични барања, но и тие кои имаат да понудат квалитетни недвижности. Најдобар квалитет за вашите пари!

ЗА НАС КОНТАКТ


Услуги

Изнајмување и Продажба

на станови во Скопје

Изнајмување и Продажба

на куќи и вили во Скопје

Изнајмување и Продажба

на деловни простории

Изнајмување  и Продажба

на магацински простор и плацеви за инвеститори


Најнова понуда

Се продава стан 50м2 (46м2+4м2 тераса),позади Тобако 2
Се продава стан 50м2 (46м2+4м2 тераса),позади Тобако 2 во Аеродром во нова зграда, веднаш вселив стан,на 10кат, источна позиционираност, светол, со
Read more.
Се издава стан 54м2, во Припор, со паркинг
Се издава стан 54м2, со една спална, во Припор на 4-5км од центарот на Скопје, во зграда со 2 паркинг
Read more.
Се издава целосно опремен стан во центарот на Скопје
Се издава целосно опремен стан во центарот на Скопје карши собрание и градска болница. Станот располага со целсно наместена дневна,
Read more.
Се издава нов стан позади Т.Ц.Бунјаковец во нова зграда
Се издава нов стан позади Т.Ц.Бунјаковец во нова зграда над салонот од GREE Store.. Станот е на 1 спрат во
Read more.
Се издава нов стан, 52м2, во Тафталиџе,карши Рамстор
Се издава нов стан, 52м2, во Тафталиџе,карши Рамстор, идеален за двајца вработени, на 1кат во мала зграда со паркинг место.Имате
Read more.
Се изнајмува наместен стан во Ново Лисиче
Се изнајмува наместен стан во Ново Лисиче кај ресторанот Мирко 919. Станот има површина од 45м2 со една спална соба.
Read more.
Сетан во Ново Лисиче
Се продава стан во Ново Лисиче позди бензинската пумпа на Макпетрол близина на 5 и 15 во жолтите згради на
Read more.
Се издава наместен стан позади Универзална Сала
Се издава убаво наместен стан 48м2, позади Универзална сала, комплетно наместена кујна со апарати, дневна, со тераса,западна диспозиција,значи светол стан,
Read more.
Се издава стан во Центар во близина на МВР
Се издава наместен стан во Центар позди Рамстор .Станот е со површина од 105м2 со пространа дневна соба, две големи
Read more.
Стан 70м2 2 спални Кисела Вода веднаш вселив
Се продава стан 70м2, со 2 спални, 3 тераси,од кујна дневна и спална, кои не се влезени во квадратура, со
Read more.
Се издава нов стан 75м2 2 спални Зебра Капиштец
Се издава нов невселуван стан 75м2, 3 кат, со две спални, во новата зграда карши трговскиот центар Зебра, во близина
Read more.
Се издава двокреветна гарсоњера до Клинички центар
Се издава нова гарсоњера 30м2, Центар на Водњанска улица, до Клинички центар, во нова зграда на високо приземје, со два
Read more.
Нов стан од 144м2 две гаражи во Карпош 2
Се продава нов стан од 144м2,со две гаражи во Карпош 2 карши Мида и Александар Палас хотелот, на кејот на
Read more.
Се издава празен стан за деловен простор 54м2, Центар
Агенција Сонце издава празен стан за деловен простор, во Центар,на почеток на партизанска улица, во близина на Соборен храм и
Read more.
Стан 145м2,спроти Рамстор Малл, Центар
Се продава стан во Центар, блокот градски зид со поглед кон Школото Гоце Делчев, во близна на градинката, 145м2+17м2 помосни
Read more.

Специјална понуда

Се изнајмува луксузен стан во Пржино, приземје, 135м2 со можност за користење на двор со прекрасен поглед на Скопје, комплетно опремена кујна, трпезарија и дневна, со излез на тераса со поглед на цел град, 3 спални, од кои 2 со брачен лежај и 1 работна, ...
Се издава прекрасен стан во Центар спроти Соборен Храм во новата зграда на 5кат.Станот е со површина од 61м2, со една спална, комплетно наместен со нов намештај и апарати. Со станот следува и подземен паркинг простор и 24/7 сигурносен наздор и домар.
Цена ...
Се издава прекрасен стан во близина на Словенска Амбасада
Се издава прекрасен кат од куќа во Црниче
Се продаваат нови станови во Карпош 3

Понуда Шри Ланка

Хотел за продажба во Гале, Шри Ланка 100 луксузни соби
Eco Villa For Sale In Galle , Sri Lanka
Се продава куќа 134м2, Шри Ланка
Вила на плажа за продажба, во Balaptiya, Шри Ланка * 14 соби
Се продава Хотел во Hikkaduwa
ила за продажба во NuwaraEliya
Колонијална Куќа во Гале, Шри Ланка
Вила за продажба во Гале

Скопје