Станови за издавање

240 Листа
Број на соби: 3 Станбена површина: 70 m²

Се издава целосно опремен стан во центарот на Скопје карши собрание и градска болница.
Станот располага со целсно наместена дневна, кујна и две спални соби.
Станот се наоѓа на 5 кат
Цена 400 евра

Број на соби: 3 Станбена површина: 70 m²
Број на соби: 3 Станбена површина: 65 m²

Се издава нов стан позади Т.Ц.Бунјаковец во нова зграда над салонот од GREE Store..
Станот е на 1 спрат во зграда со лифт,комплетно е опремен со покукнина,има кабловска и интернет.Комплетно опемени 2 спални соби,и опремена кујна. Греењето и ладењето е со централна инвертер климатизација во сите соби,со сто и сметките за струја се минимални.
Минимален период за изнајмуванје е 1 година.
Цена 300 евра

Број на соби: 3 Станбена површина: 65 m²
Број на соби: 2 Станбена површина: 52 m²

Се издава нов стан, 52м2, во Тафталиџе,карши Рамстор, идеален за двајца вработени, на 1кат во мала зграда со паркинг место.Имате кујна, трпезарија и дневна, спална и купатило и тераса. Веднаш вселиво.

Број на соби: 2 Станбена површина: 52 m²
Број на соби: 2 Станбена површина: 45 m²

Се изнајмува наместен стан во Ново Лисиче кај ресторанот Мирко 919. Станот има површина од 45м2 со една спална соба.
Станот се наоѓа во нова здрада нема гнездо со комплет нов мебел.
Цена 250 евра

Број на соби: 2 Станбена површина: 45 m²
Број на соби: 2 Станбена површина: 48 m²

Се издава убаво наместен стан 48м2, позади Универзална сала, комплетно наместена кујна со апарати, дневна, со тераса,западна диспозиција,значи светол стан, голема спална, и купатило. Паркинг место обезбедено под самата зграда на посебен паркинг за станарите. За сериозни клиенти и минимум 1год.  договор.
Цена 250 евра

 

Број на соби: 2 Станбена површина: 48 m²
Број на соби: 3 Станбена површина: 105 m²

Се издава наместен стан во Центар позди Рамстор .Станот е со површина од 105м2 со пространа дневна соба, две големи спални ,две куатила на 5 кат со прекарасен поглед кон Водно.
Цена 350 евра

Број на соби: 3 Станбена површина: 105 m²
Број на соби: 3 Бањи: 2 Станбена површина: 75 m²

Се издава нов невселуван стан 75м2, 3 кат, со две спални, во новата зграда карши трговскиот центар Зебра, во близина на школи, градинки, банки, и трговски центри,во близина на Рамстор малл и Клинички центар. Комплетно наместен со нов мебел, кујна трпезарија дневна со тераса, купатило и гостински тоалет, една спална со брачен кревет, втора спална со 2 единечни кревети, идеално за фамилија или пар. Локациски е поставен на 5мин, од улица Македонија и плоштад,и од факултиетите, медицински и европски универзитет. Веднаш вселиво.

Број на соби: 3 Бањи: 2 Станбена површина: 75 m²
Број на соби: 1 Станбена површина: 30 m²

Се издава нова гарсоњера 30м2, Центар на Водњанска улица, до Клинички центар, во нова зграда на високо приземје, со два кревети, комплетно наместена,греењето е на клима и панел. Слободна веднаш.

Број на соби: 1 Станбена површина: 30 m²
Број на соби: 4 Станбена површина: 120 m²

Се издава нов стан 120м2, на Водно, со 3 спални и 2 купатила, тераса, комплетно наместен, во близина на песачка патека Водно, Клинички центар, Рамстор Водно.
Вселив од 1јули,2020год.

Број на соби: 4 Станбена површина: 120 m²
Број на соби: 3 Станбена површина: 85 m²

Се издава нов стан 95м2 85м2 +10м2 тераса, на Водно, на 1 кат во нова зграда, во резиделцијалниот дел на градот, на 15мин од центар пешки,со отворен поглед кон градот и кон Водно, 2 спални, 2 купатила, функционален камин, балконче во секоја спална, тераса со поглед на цел град. Веднаш вселиво.

Број на соби: 3 Станбена површина: 85 m² Тераса: 10 m²