Се издава нов стан 75м2 2 спални Зебра Капиштец

Се издава нов стан 75м2 2 спални Зебра Капиштец
Број на соби: 3 Бањи: 2 Станбена површина: 75 m²

Се издава нов невселуван стан 75м2, 3 кат, со две спални, во новата зграда карши трговскиот центар Зебра, во близина на школи, градинки, банки, и трговски центри,во близина на Рамстор малл и Клинички центар. Комплетно наместен со нов мебел, кујна трпезарија дневна со тераса, купатило и гостински тоалет, една спална со брачен кревет, втора спална со 2 единечни кревети, идеално за фамилија или пар. Локациски е поставен на 5мин, од улица Македонија и плоштад,и од факултиетите, медицински и европски универзитет. Веднаш вселиво.

Aleksandra