Куќи за издавање

19 Листа
Број на соби: 6 Станбена површина: 280 m²

Се издава куќа во Тафталиџе 2, 280м2 на 2 нивоа,сутерен, приземје и кат, со двор 300м2, голем салон со камин, наместена кујна,со 4 спални, 3 купатила,гледа на сите 4 страни, со балкони во секоја соба, и уреден двор.Вселива веднаш.Идеална за деловен простор, фирма, или за живеење на фамилија. Само за сериозни клиенти и за издавање на подолг период.

Број на соби: 6 Станбена површина: 280 m²
Број на соби: 4 Станбена површина: 90 m²

Се издава солиден кат во Козле, 90м2 на две нивоа, комплетно опремен, и веднаш вселив, со пристојна цена, убава тераса и дворче, паркинг простор и гаража. Мирно опкружение. Веднаѓ вселив.

Број на соби: 4 Станбена површина: 90 m²
Број на соби: 6 Станбена површина: 250 m²

Се издава убава куќа со уреден двор на плац од 2000м2, куката е околу 250м2.Направена е со сите битни елементи со камин и салон за релаксација,тераси кои се со отворен поглед кон дворот кој е уреден како градина со разлицен вид на зимзелени садници.
Приземје: дневна, кујна, гостински тоалет, спална, купатило, гардеробер, утилитy- сушара, ходник за во гараза и плакари
Спрат: дневна, кујна, тераса, 2 спални, купатило.Идеална мозност за пар или фамилија да одмараат опкрузени со природа по напорниот ден.
Гараза и патека до самата кукја,Се е оградено со зелезна ограда.Ударна цена од 700еур.

Број на соби: 6 Станбена површина: 250 m² Големина на парцела: 2000 m²
Број на соби: 4 Станбена површина: 110 m²

Се издава кат од куќа во Црниче со површина од 110м2со три спални наместен комлет со убав поглед и обезбеден паркинг простор.
Цена 350 евра

Број на соби: 4 Станбена површина: 110 m²
Број на соби: 3 Станбена површина: 100 m²

Се издава прекрасен кат од куќа во Трнодол .Катот е со површина од 100м2 со две спални
наместен комплет со нов мебел.
Цена 500 евра

Број на соби: 3 Станбена површина: 100 m²
Број на соби: 4 Станбена површина: 130 m²

Се издава прекрасен опремен кат од куќа на Водно во близина на амбасади.Катот е со површина од 130м2 на приземје со прекрасно уреден двор.Располага со 3 спални соби од кои едната спална е со сопствено купатило, има камин и две паркинг места.

Број на соби: 4 Станбена површина: 130 m²
Број на соби: 5 Станбена површина: 270 m²

07Се издава прекрасна куќа во Црниче.
Куќата е со површина од 270м2 и располага со два оделни катови или станови, сите страни од куќата имаат тераси и од западна и од источна страна. На првиот кат има кујна трпезарија и дневна и 2 спални и купатило, со големи тераси кои може да се користат за ручавање и кафе паузи. Вториот кат има 2 спални, кујна трпезарија и дневна со тераса, купатило. Дворот е хортикултурално уреден со трева и цвеќе и дрвца,околу 300м2.. Гаражен простор за 2 до 3 возила.
Цена 900 евра. Веднаш вселива.

За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Наместен, Подрум, Интерфон

Број на соби: 5 Станбена површина: 270 m²
Број на соби: 8 Бањи: 4 Станбена површина: 475 m²

Се издава прекрасна куќа 475м2 ,приземје+ 2 ката +сутерен, и гаража посебна, и 2 паркинг места позади куќата. Плацот е 400м2 со уреден двор.Сутеренот е со посебен влез од надвор и поврзан со внатрешниот дел.Високо приземје со антре, кујна и трпезарија, дневна,3спални,по 2 тераси на секој кат.Првиот кат е 120м2,4 спални, 1 со купатило со џакузи, другите 2 спални со купатила со када.2кат е со мала кујна со трпезарија,купатило со туш и 80м2 отворен простор – апартман+20м2 голема тераса. Може да се издава празна за странски и дипломатски претставништва или за живеење. Цена по договор.Слободна од 1мај,2016.

Број на соби: 8 Бањи: 4 Станбена површина: 475 m² Големина на парцела: 400 m² Тераса: 4 m² Паркинг: 2
Број на соби: 5 Станбена површина: 105 m²

Се издава прекрасна куќа во Таф 1 со површина од 105м2 и двор од 120м2 во близина на Нова и Јахја Кемал.
Куќата се издава празна со опремена кујна и вградени плакари има 4 спални и голема дневна два балкони, две купатила.
Цена 550 евра

Број на соби: 5 Станбена површина: 105 m² Големина на парцела: 120 m²
Станбена површина: 65 m²

Се издава барака во Железара во близина на др Рубина .Бараката е со поврсина од 65 м2 наместена комплет со две спални, греењето е на парно со двор од 600м2.
Цена 200 евра

Станбена површина: 65 m² Големина на парцела: 600 m²