Се издава нов стан 52м2,Тафталиџе 2, карши Рамстор

Се издава нов стан 52м2,Тафталиџе 2, карши Рамстор
Број на соби: 2 Станбена површина: 52 m²

Се издава нов стан, 52м2, во Тафталидзе,карси Рамстор, идеален за двајца вработени, на 1кат во мала зграда со паркинг место. Имате кујна, трпезарија и дневна, спална и купатило и тераса. Веднаш вселиво.

Aleksandra