Број на соби: 2 Бањи: 1 Станбена површина: 75 m²

Убав апартман 75м2, во близина на плажа во Пефкохори, убава инвестиција за летните месеци покрај море. Апартманот нуди 2 спални, 2 купатила, кујна трпезарија и дневна со излез на тераса. Самиот апартман има мала приватна градина и е за идиличен мирен одмор далеку од градската врева. Во близина е шоппинг зоната со продавници, бутици, таверни и детски игралишта. Оддалеченост од Пефкохори 1200м, од плажа, 250м, од првиот аеродром во Солун 100км. Цена: 82000еур.

Број на соби: 2 Бањи: 1 Станбена површина: 75 m²