Понуда Шри Ланка

9 Листа

Eco Villa For Sale In Galle , Sri Lanka

Вила за продажба во Гале, Шри Ланка
вилата е куќа во авто-сервис, со две шармантни спални, надополнети со антички четири постер кревети и en сопствена бања. Достапен за парови и семејства кои се избере на приватноста на руралниот живот, дополнети со удобности кои вклучуваат климатизација, топла вода, сателитска телевизија и комплетно опремена кујна. Вилата удобно спие 5, како анекс на господар спална соба обезбедува дополнителен еден кревет и повеќе прекрасен изглед.

Колонијална Куќа во Гале, Шри Ланка
60 метри од плажа
големина на земјиштето: 1764m2

Големина на парцела: 1764 m²

Земјиште близу Плажа за продажба во Matara, Шри Ланка 9000m2

Големина на парцела: 9000 m²

Вила за продажба во NuwaraEliya (Мала Англија на Srilanka), Шри Ланка
Вила има две спални соби со соседните дневна површина, една бања, со мебел и опрема, вклучувајќи LED ТВ, мини бар,
топла вода, клима уред и прибор за јадење

Хотел за продажба во Гале, Шри Ланка 100 луксузни соби

Станбена површина: 137 m²

Се продава Хотел во Hikkaduwa
соби: 17
Големина: 137m2
Мини бар , ресторан
базен

Станбена површина: 137 m²

Вила на плажа за продажба, во Balaptiya, Шри Ланка * 14 соби

 

Се продава атрактивна колонијална куќа 134м2 – прва линија до море, во Гале, Шри Ланка.
Цена по договор.