Сонце недвижности , најдобар квалитет за вашите пари!

Сонце Недвижности со своето долгогодишно искуство и со својот професионален кадар, работи со странски клиенти и нивните инвестиции во Македонија,како и со домашни клиенти кои имаат специфични барања, но и тие кои имаат да понудат квалитетни недвижности. Најдобар квалитет за вашите пари!

ЗА НАС КОНТАКТ


Услуги

Изнајмување и Продажба

на станови во Скопје

Изнајмување и Продажба

на куќи и вили во Скопје

Изнајмување и Продажба

на деловни простории

Изнајмување  и Продажба

на магацински простор и плацеви за инвеститори


Најнова понуда

Станови на почеток на Ченто
Агенција Сонце продава готови станови во Ченто на самиот почеток гледаат на автопат спроти слаткарница Шарлота. Најмалиот стан е со
Read more.
Се издава целосно опремен стан во центарот на Скопје
Се издава целосно опремен стан во центарот на Скопје карши собрание и градска болница. Станот располага со целсно наместена дневна,
Read more.
Се издава нов стан позади Т.Ц.Бунјаковец во нова зграда
Се издава нов стан позади Т.Ц.Бунјаковец во нова зграда над салонот од GREE Store.. Станот е на 1 спрат во
Read more.
Се издава нов стан, 52м2, во Тафталиџе,карши Рамстор
Се издава нов стан, 52м2, во Тафталиџе,карши Рамстор, идеален за двајца вработени, на 1кат во мала зграда со паркинг место.Имате
Read more.
Се изнајмува наместен стан во Ново Лисиче
Се изнајмува наместен стан во Ново Лисиче кај ресторанот Мирко 919. Станот има површина од 45м2 со една спална соба.
Read more.
Се издава наместен стан позади Универзална Сала
Се издава убаво наместен стан 48м2, позади Универзална сала, комплетно наместена кујна со апарати, дневна, со тераса,западна диспозиција,значи светол стан,
Read more.
Се издава стан во Центар во близина на МВР
Се издава наместен стан во Центар позди Рамстор .Станот е со површина од 105м2 со пространа дневна соба, две големи
Read more.
Се издава нов стан 75м2 2 спални Зебра Капиштец
Се издава нов невселуван стан 75м2, 3 кат, со две спални, во новата зграда карши трговскиот центар Зебра, во близина
Read more.
Се издава двокреветна гарсоњера до Клинички центар
Се издава нова гарсоњера 30м2, Центар на Водњанска улица, до Клинички центар, во нова зграда на високо приземје, со два
Read more.
Се издава празен стан за деловен простор 54м2, Центар
Агенција Сонце издава празен стан за деловен простор, во Центар,на почеток на партизанска улица, во близина на Соборен храм и
Read more.
Се издава луксузен стан 120м2,Водно, 3 спални
Се издава нов стан 120м2, на Водно, со 3 спални и 2 купатила, тераса, комплетно наместен, во близина на песачка
Read more.
Се издава нов стан 95м2 на Водно
Се издава нов стан 95м2 85м2 +10м2 тераса, на Водно, на 1 кат во нова зграда, во резиделцијалниот дел на
Read more.
Се издава стан за деловен простор во Центар
Агенција Сонце издава празен стан 72м2, за деловен простор, 3 канцеларии, во Центар, градски зид, карши Собрание,  до Штедилница БС
Read more.
Се издава нов стан 52м2,Тафталиџе 2, карши Рамстор
Се издава нов стан, 52м2, во Тафталидзе,карси Рамстор, идеален за двајца вработени, на 1кат во мала зграда со паркинг место.
Read more.
Се издава нов стан 48м2,Тафталиџе 2 во близина н Рамстор
Се издава убав нов стан 48м2, со една спална, во мала зграда на 2кат од 2ката, во близина на студентскиот
Read more.

Специјална понуда

Се изнајмува луксузен стан во Пржино, приземје, 135м2 со можност за користење на двор со прекрасен поглед на Скопје, комплетно опремена кујна, трпезарија и дневна, со излез на тераса со поглед на цел град, 3 спални, од кои 2 со брачен лежај и 1 работна, ...
Се издава прекрасен стан во Центар спроти Соборен Храм во новата зграда на 5кат.Станот е со површина од 61м2, со една спална, комплетно наместен со нов намештај и апарати. Со станот следува и подземен паркинг простор и 24/7 сигурносен наздор и домар.
Цена ...
Се издава прекрасен стан во близина на Словенска Амбасада
Се издава прекрасен кат од куќа во Црниче
Се продаваат нови станови во Карпош 3

Понуда Шри Ланка

Хотел за продажба во Гале, Шри Ланка 100 луксузни соби
Eco Villa For Sale In Galle , Sri Lanka
Се продава куќа 134м2, Шри Ланка
Вила на плажа за продажба, во Balaptiya, Шри Ланка * 14 соби
Се продава Хотел во Hikkaduwa
ила за продажба во NuwaraEliya
Колонијална Куќа во Гале, Шри Ланка
Вила за продажба во Гале

Скопје