Се издава нов стан 74м2 до хотел Дувет во Центар

Се издава нов стан 74м2 до хотел Дувет во Центар
Број на соби: 2 Станбена површина: 74 m²

Се издава нов невселуван стан 74м2, во Центар на Партизанска, после Соборен храм до хотел Дувет. Станот е комплетно нов,со опремена кујна,трпезарија и голема дневна,спална и купатило, на 7кат , со просторот следува и паркинг простор во подземна гаража. Комплетно наместен со нов намештај и веднаш вселив.

Aleksandra