Се издава нов стан 54м2 до Клинички центар

Се издава нов стан 54м2 до Клинички центар
Број на соби: 2 Станбена површина: 54 m²

Се издава нов стан 54м2 +4м тераса,кујна трпезарија и дневна со тераса, 1спална и купатило, источна ориентација, централно греење. Веднаш вселив. Се наоѓа на 50 Дивизија, до пицеријата, и пред клинички центар и медицински факултет.
Цена: 300 евра / месечо + 100еур сметки.
Само за сериозни клиенти и 1 година договор. Веднаш вселив.

Aleksandra