Се издава стан105м2 позади Рамстор 2 спални

Се издава стан105м2 позади Рамстор 2 спални
Број на соби: 3 Станбена површина: 105 m²

Се издава наместен стан 105м2, во Центар позади Рамстор, кај Клинички центар и Мвр., во близина на сколи ,продавници и тргновски центри. Станот е со пространа убава трпезарија и дневна соба, две големи спални ,две купатила, на 5кат, со лифт и домофон, со прекрасен поглед кон Водно,јужна страна.Веднаш вселив.

Aleksandra