Куќа во Истра округот Лабин

Куќа во Истра округот Лабин
Станбена површина: 140 m² Големина на парцела: 500 m² Изградено: 2014

Околината Labin – куќа со базен и прекрасен поглед на морето. Завршување на изградбата до крајот на годината. Куќата има приземје: кујна со дневна соба, бања, соба за багаж и голема тераса со поглед на море. На првиот кат се три спални, две бањи и голема тераса со поглед на море. Греење и ладење со клима уред.

опрема: клима уред

Разно: внатрешен двор, тераса, чардак, подрум, земјишниот регистар

Aleksandra