Се издава нов кат,Капистец, до Клинички и до Зебра

Се издава нов кат,Капистец, до Клинички и до Зебра
Број на соби: 3 Станбена површина: 65 m²

Се издава нов реновиран кат во Капистец, во близина на Клинички центар, медицинки факултет, до Зебра трговскиот центар, во близина на Рамстор малл. Греењето е на струја. Има кујна засебна, трпезарија и дневна, купатило и спална од 30м2. Веднаш вселиво.

Aleksandra