Се издава убав стан 75м2 2 спални Центар

Се издава убав стан 75м2 2 спални Центар
Број на соби: 3 Станбена површина: 75 m²

Се издава убав наместен стан во Центар карши собрание,кај зелен пазар .Станот е со површина од 75м2, во близина на супер маркети,зелен пазар, Гтц и Рамстор,на 6кат со лифт,кујна трпезарија дневна и 2 спални,купатило и тераса. Цена 350евра+ данок
Станот е слободен од 01.03.2020год

Aleksandra